PN-PT
DO 22:00
PN-PT
DO 22:00

Mike Wazowski - Kigurumi Onesie

Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 99,99 zł 99.99
ilość - + szt.
Ocena: 5
Producent: Onesies.pl
Kod: 0000012880

Opis

✨ Piżama kigurumi Mike – Potwory i spółka

Potworrrnie śmieszne kigurumi Mike Wazowski rozbawi nawet największych ponuraków! Mike od zawsze marzył, żeby zostać straszakiem. Jeśli z kolei Ty marzysz o tym, żeby wcielić się w tę zabawną postać – nic prostszego! Soczyście zielony strój Mike Wazowski, na wzór bohatera, posiada jedno oko oraz urocze różki na głowie. Potwór w kształcie zielonej kuli to jeden z ulubieńców fanów bajki Pixara „Potwory i spółka”. Widzowie uwielbiają go za charyzmę, elokwencję, entuzjazm i determinację. Mimo że strój Mike Wazowski ma jedno oko, wszystkie pary oczu skierują się z pewnością na Ciebie!

Kostium Mike Wazowski jest wykonany z przyjemnego materiału, który sprawia, że nie będziesz chciał zmienić go na żaden inny!

✨ Co wyróżnia strój Mike Wazowski?

Strój Mike Wazowski jest wykonany z ciepłego i oddychającego materiału SuperSoft Premium Microfibra. Jego właściwości termoregulacji sprawiają, że możesz ubrać kostium zarówno w chłodne wieczory, jak i ciepły dzień. Soczysty kolor zielonego jabłka od razu wprawia nas w dobry nastrój, a jedno oko bohatera bajki „Potwory i spółka” sprawia, że nie sposób powstrzymać uśmiechu.

Onesie Mike jest bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo możesz bez problemu wyprać je w pralce! Przebranie wyróżnia się luźnym fasonem, dzięki czemu strój nie krępuje naszych ruchów. Perfekcyjnie wykończone ściągacze na kostkach i nadgarstkach utrzymują onesie Mike we właściwym miejscu, zapewniając przy tym swobodę ruchów. Staranne wykonanie z zachowaniem wszelkich detali pozwala poczuć się jak najprawdziwszy straszak! 

 

✨ Dla kogo kostium z Potwory i spółka?

Kigurumi Mike Wazowski to idealny wybór dla widzów, którzy są fanami bajki Pixara „Potwory i spółka”. Sprawdzi się także dla wszystkich osób, które wyróżniają się cechami, jakie posiada Mike Wazowski: sarkazm, charyzma, elokwencja i determinacja to jego zalety. A może wśród Twoich przyjaciół jest osoba, która uwielbia zielony kolor? W takim razie strój Mike Wazowski jest również dla niej! Jedno jest pewne – w tym zielonym kigurumi dla dorosłych nikt nie pozostanie niezauważony. Onesie Mike sprawdzi się idealnie jako strój karnawałowy, kostium na Halloween lub ciepła piżama jednoczęściowa.

✨ Dlaczego warto kupić onesie Potwory i spółka?

Kigurumi Mike Wazowski zostało uszyte z przytulnego i oddychającego materiału SuperSoft Premium Microfibra.

Luźny fason zapewnia komfortowy wypoczynek.

⭐ Radosny, zielony kolor, wyszywane jedno oko i para różków składają się na uroczy charakter stroju.

Staranne wykonanie, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Wygodny kaptur z miękkiego materiału pozwala zrelaksować się po godzinach i odciąć od wszystkiego, co nam przeszkadza.

Boczne kieszenie pomogą ogrzać dłonie.

⭐ Szybkie zakładanie dzięki praktycznym guzikom.

⭐ Sprawdzi się jako: piżama jednoczęściowa, strój na bal karnawałowy, strój na Halloween, piżama party albo imprezę przebieraną.

⭐ Świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

⭐ Możliwość prania w pralce.

Na tej ofercie wzór Mike Wazowski Potwory i spółka

Wymiary mierzone na płasko, tolerancja +/- 5 cm.

Ze względu na większą szerokość piżamy w pasie, wyboru rozmiaru piżamy powinno się dokonać, głównie uwzględniając wzrost danej osoby – sprawdź też inne wzory i kolory. Kliknij tutaj! Do onesie Mike Wazowski doskonale pasują także kapcie pluszowe w kolorze zielonym

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Opinie o produkcie
Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Dopasuj rozmiar



⭐Kostiumy mierzymy na płasko, bez rozciągania materiału. Ponieważ robimy to ręcznie, dopuszczalny jest błąd pomiarowy +/- 5 cm

 

⭐Aby odpowiednio dobrać długość kigurumi do Twojego wzrostu, weź metr krawiecki, zmierz wymiary zgodnie z grafiką.
Wymiary zdejmuj w pozycji stojącej, swobodnie oddychając. Następnie porównaj wynik z tabelą rozmiarów.

 

Jak prać onesie?

⭐Nasze piżamki wykonane są z tkaniny SuperSoft Premium Microfibra.

⭐Możesz prać je w pralce w 30℃.

Piżamek nie należy prasować.

 

Jak pakujemy?


✨ Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem - dlatego pakując Twoje zamówienie przykładamy wagę nawet do najmniejszych szczegółów.

✨ Zależy nam na tym, by po otwarciu przesyłki uśmiech już nie schodził z Twojej twarzy!

✨ Dla dodatków (Rękawiczki, Opaski na oczy, Zagłówki, Akcesoria) kupowanych osobno,produkty starannie pakujemy w foliopak, na którym znajduje się naklejka onesies.pl

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl